Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 01.05.2010, 11:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
gdybysmy zdobyli 4 pkt to napewno zajmiemy miejsce w trojce czyli gwarantowany udzial w LE ale oczywiscie ty osiagnales taki poziom pesymizmu ze piszesz byle co oby pieprzyc, bez zadnego obiektywizmu ale za to ze 100% narzekaniem i wyplakiwaniem sie na temat Wisły. Jak chcesz juz byc taki super narzekacz to zanim cos napiszesz sprawdz czy to ma sens i podstawy do zrealizowania bo akurat jesli zdobedziemy 4 pkt to napewno mamy ta LE co nie zmienia faktu ze ty i tak bedziesz plakal na tym forum jak **** i zalil sie na co tylko sie da. Jaki masz w tym cel?
Tu nie chodzi o pesymizm tylko o realne patrzenie na to co się z grą Wisły dzieje. A realnie patrząc można wątpić nawet w te 4 pkt na koniec sezonu.
Bo po wczorajszym meczu nie widzę żadnego podkreślam żadnego piłkarskiego argumentu za zdobyciem Tych pkt.

kondycja - 0
szybkość - 0
waleczność - 0 (jeden czy dwóch zawodników walczących nie podnosi oceny)
umiejętności - (na dzień dzisiejszy 0 co wynika z braku kondycji i szybkości)
koncepcja gry 2 lub 3 ale biorąc pod uwagę brak skuteczności na nic sie zdaje
skuteczność - 0
szczęście - 0

jednym słowem nam kibicom pozostaje wiara tylko czy abo to nie za mało.
Odpowiedz cytując