Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 01.05.2010, 11:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Tez tak sadze ,ale w końcu to uczciwe postawienie sprawy ,bo ta runda to tragedia w naszym wykonaniu,jezeli chodzi o forme,przygotowanie fizyczne pilkarzy.Skoro Korona,Lechia czy Jagiellonia ma lepiej przygotowanych pilkarzy do gry to z czym do ludzi Moze w koncu nadszedl czas zeby zwolnic Bahra ,bo Kasperczak przejal druzynie po Skorzy a nasi dalej spaceruja po boisku (nie maja sily czy im sie nei chce).Z taka gra prognozuje ze w pozostalych meczach zdobedziemy góra 4 punkty (z Legia przegramy, z pejsami remis i wygrana z Odra) ,oby to starczylo na Lige Europejska

Porponuje zebyscie sie odczepili od Ba ,bo to jedyny pilkarz ktory pokazuje ponad przecietne umiejetnosci ,jakbysmy mieli 11 takich w skaldzie to o mistrza bym byl spokojny

Zwolnili Skorżę, bo to podobno on był winien złego przygotowania do sezonu to teraz nie ma na kogo zrzucić odpowiedzialności za wyniki to trzeba znaleźć nowego padło na Bahra ciekawe kogo jeszcze zwolnicie.

Zrozum, że są jeszcze 3 mecze do końca i nikt nie wiem jak się potoczą losy Lecha i Legii a wy już płaczecie, że nie będziemy mistrzem.
Na rzetelne oceny przyjdzie czas po sezonie wtedy będzie można rozliczać ludzi z wykonanej pracy.
Odnoszę wrażenie, że Ty już widzisz Lecha lub Legię na pierwszym miejscu tabeli i dalsze kontynuowanie sezonu jest już praktycznie bez sensu, bo i po co jak mistrza już znamy.
Odpowiedz cytując