Barocco napisał(a):

|
issa ba - ma technike przegląd pola i to dobry piłkarsko zawodnik - ale mam przeczucie że ma w dupie Klub - wielki k..wa gracz zagrał trzy piłki i już gwiazdorzy - spierniczy z klubu jak tylko zwącha okazję
|
Ha dziwisz się? Przecież gołym okiem widać, że Ba piłkarsko przewyższa każdego piłkarza z naszej buraczanej ligi 100x... Póki go mamy to trzeba go wykorzystać do maksimum i cieszyć się jak przedrybluje ponownie 5 zawodników i poda asyste na sam na sam z bramkarzem. Też bym wolał, żeby miał charakter Clebera ale się nie oszukujmy to będzie 2 Uche
