Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 01.05.2010, 11:23
Barocco napisał(a):Wyświetl post
issa ba - ma technike przegląd pola i to dobry piłkarsko zawodnik - ale mam przeczucie że ma w dupie Klub - wielki k..wa gracz zagrał trzy piłki i już gwiazdorzy - spierniczy z klubu jak tylko zwącha okazję
Ha dziwisz się? Przecież gołym okiem widać, że Ba piłkarsko przewyższa każdego piłkarza z naszej buraczanej ligi 100x... Póki go mamy to trzeba go wykorzystać do maksimum i cieszyć się jak przedrybluje ponownie 5 zawodników i poda asyste na sam na sam z bramkarzem. Też bym wolał, żeby miał charakter Clebera ale się nie oszukujmy to będzie 2 Uche

Odpowiedz cytując