Cytat:
|
Z taka gra prognozuje ze w pozostalych meczach zdobedziemy góra 4 punkty (z Legia przegramy, z pejsami remis i wygrana z Odra) ,oby to starczylo na Lige Europejska
|
gdybysmy zdobyli 4 pkt to napewno zajmiemy miejsce w trojce czyli gwarantowany udzial w LE ale oczywiscie ty osiagnales taki poziom pesymizmu ze piszesz byle co oby pieprzyc, bez zadnego obiektywizmu ale za to ze 100% narzekaniem i wyplakiwaniem sie na temat Wisły. Jak chcesz juz byc taki super narzekacz to zanim cos napiszesz sprawdz czy to ma sens i podstawy do zrealizowania bo akurat jesli zdobedziemy 4 pkt to napewno mamy ta LE co nie zmienia faktu ze ty i tak bedziesz plakal na tym forum jak **** i zalil sie na co tylko sie da. Jaki masz w tym cel?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.