AdrianKD napisał(a):

to jest temat o polityce transferowej Wisły...
rozumiem że proponujesz tego kolesia w czarnej bluzie z L na piersi kupić do Wisły... jako typowego "napadziora"
edit:
coś można by wyszperać
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html