Wyświetl pojedynczy post
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 01.05.2010, 11:08
dokładnie - Ba gra dla siebie, nie obchodzi go czy straci piłkę, ważne by on się nią pobawił...
Ja zwrócę uwagę na 1 rzecz: Korona przez cały mecz WALCZYŁA, nie dawała nam dojść do żadnych okazji, w przeciwnieństwie do nas.... Jakby nasi gracze bardziej by walczyli to też by nie dopuścili o tych okazji Korony...
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Odpowiedz cytując