Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9416
Stary 01.05.2010, 11:01
To co mi odpowiedzieli:
- Wiatrołapy nie wiadomo kiedy będą zlikwidowane, bo na razie nikt tego nie zlecił. Polimex sam za to się brać nie będzie. Będzie zlecenie, będą usuwać.

- Barierki (takie jak na Legii) oddzielające poszczególne rzędy nie są planowane. Będą natomiast takie przy schodach.

- Punkty gastronomiczne będą oddane w takim stanie że ewentualny operator wstawia tam swoje maszyny i urządzenia i może jechać z koksem.

- krzesełka nie są na razie montowane, bo nadal trwają drobne prace nad dachem i nie chcą ich uszkodzić przypadkowo.

- pracują na dwie zmiany. (w każdą niedzielę pracują we wnętrzach trybuny C)

- telebim nie jest w gestii wykonawcy, dlatego nie mają pojęcia jak ma wyglądać jego ostateczna wersja.

To tyle co udało mi się dowiedzieć.

ogólnie jest tak jak piszą Koledzy wyżej "proszę pytać architekta", "to nie do nas pytanie", "to nie leży w naszej gestii", "wykonujemy zgodnie z projektem" itp, itd.
Ostatnio edytowane przez Proud : 01.05.2010 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując