KOMINEK napisał(a):

Od dawno bywało tak jak przegrywaliśmy na Legii to mieliśmy Mistrza jak wygrywaliśmy to co najwyżej 2 miejsce i co tu zrobic
|
Zremisować

? Ale pyry oczywiście musiałby zgubić punkty, a my wygrać na Suchy Stawach z starozakonnymi i tak dalej...
A co do samego meczu, to na myśl nasuwa mi się faktycznie, już wyżej wspomniany remis. Legia i Wisła jak dla mnie są obecnie w podobnej formie(raczej przeciętnej), natomiast Lech od początku rozgrywek rundy wiosennej trzyma wysoki poziom, potrafi wygrywać, może nie gra futbolu totalnego, ale nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu (co kuchenką zdarzało się na jesieni), a co często zdarza się zarówno nam jaki i stołecznym.