Wyświetl pojedynczy post
Wujor
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.05.2010, 09:46
Na taki mecz czekałem. Mają ci marni dorobkiewicze wykazac się wolą walki i przywiązaneim do klubu. Czas na zmazanie upokorzeń z tego sezonu. 6 kompromitacji w lidze plus niesamowite sku...rwienie się w pucharach, to moim zdaniem wystarczy. Jeżeli nie wygrają - Cupiał powinien ich poprostu wypier....dolic na zbity ryj. Co do jednego. Koniec z tolerancją na lenistwo.
Odpowiedz cytując