Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 01.05.2010, 09:43
Diaza jednak wolę na lewej obronie, szczególnie ze ostatnio tam dobrze grał, jego ponowne przesunięcie miało związek zdwoma sprawami:
- Ba nie był w pełni zdrowy, a Jirsak pauzował
- Małecki gra ostatnio na lewym skrzydle, bo wyzdrowiał Boguski który wcześniej strzelał i w takim ustawieniu nie byłoby miejsca dla Piotrka Brożka

ps Dobrze że chociaż Marcelo żółtej nie zobaczył, bo by była już rozpacz totalna.
ps2 Alvarez to chyba zawodnik z najsłabszą wrzutka z całej Ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez Baala : 01.05.2010 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując