|
Ludzie, jeszcze wczoraj przed meczem było gadanie że sobie możemy pozwolić na jedną porażkę... cały czas jesteśmy liderem, a w tej buraczanej lidze wygrać 3 mecze to nie jest wielki problem, zwłaszcza że na ważne mecze potrafią się zmobilizować, a mecze z Legią, Cracovią i Odrą takie będą. Myślicie że nasi rywale nie będą tracić punktów? Jakoś w środę Lech szczęśliwie wygrał z Lechią, a wy tu stawiacie go jako pewnego mistrza... Panowie, więcej dystansu !!! Bo zachowujecie się jak małe dzieci...
|