laxa napisał(a):

|
Przegraliśmy 4 mecz u siebie, w sumie już mamy 6 porażek na koncie. Nie pamiętam aby w ostatnich latach mistrz polski miał tyle wtop na koniec sezonu. Byłby to nie lada wyczyn jak byśmy mieli okazje świętowania na rynku.
|
98/99 -
Wisła - 3 porażki
99/00 - Polonia 5 porażek
( Wisła 6 porażek )
00/01 -
Wisła - 6 porażek
01/02 - Legia 3 porażki
(Wisła 7 porażek )
02/03 -
Wisła - 4 porażki
03/04 -
Wisła - 3 porażki
04/05 -
Wisła - 2 porażki
05/06 - Legia - 4 porażki (
Wisła 4 porażki )
06/07 Zagłębie - 4 porażki (
Wisła - 8 miejsce w tabeli - 4 porażki )
07/08
Wisła - 1 porażka
08/09
Wisła - 4 porażki
09/00
Wisła 6 porażek /Lech 3 porażki /Legia 5 porażek /Ruch 6 porażek
Jak widać w sezonie 01/02 było gorzej , tyle że wtedy obowiązywał śmieszny system z grupą mistrzowską i spadkową , de fakto od 8 lat Wisła nie schodziła tyle razy pokonana z boiska.