Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 01.05.2010, 09:00
laxa napisał(a):Wyświetl post
Przegraliśmy 4 mecz u siebie, w sumie już mamy 6 porażek na koncie. Nie pamiętam aby w ostatnich latach mistrz polski miał tyle wtop na koniec sezonu. Byłby to nie lada wyczyn jak byśmy mieli okazje świętowania na rynku.
98/99 - Wisła - 3 porażki
99/00 - Polonia 5 porażek ( Wisła 6 porażek )
00/01 - Wisła - 6 porażek

01/02 - Legia 3 porażki (Wisła 7 porażek )
02/03 - Wisła - 4 porażki
03/04 - Wisła - 3 porażki
04/05 - Wisła - 2 porażki
05/06 - Legia - 4 porażki ( Wisła 4 porażki )
06/07 Zagłębie - 4 porażki ( Wisła - 8 miejsce w tabeli - 4 porażki )
07/08 Wisła - 1 porażka
08/09 Wisła - 4 porażki
09/00 Wisła 6 porażek /Lech 3 porażki /Legia 5 porażek /Ruch 6 porażek

Jak widać w sezonie 01/02 było gorzej , tyle że wtedy obowiązywał śmieszny system z grupą mistrzowską i spadkową , de fakto od 8 lat Wisła nie schodziła tyle razy pokonana z boiska.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.05.2010 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując