Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 01.05.2010, 08:27
remis Ruch- Legia i Ślask- Lech. Nasi piłkarze zawsze mieli farta.

Potem niestety bedzie trzeba conajmniej zremisować 1 mecz i wygrac 2.
Do końca tych meczów jestem optymistą że szanse są dość duże na obrone.
Po weekendzie zacznę panikować i trząść portkami
Odpowiedz cytując