remis Ruch- Legia i Ślask- Lech. Nasi piłkarze zawsze mieli farta.
Potem niestety bedzie trzeba conajmniej zremisować 1 mecz i wygrac 2.
Do końca tych meczów jestem optymistą że szanse są dość duże na obrone.
Po weekendzie zacznę panikować i trząść portkami
