Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 01.05.2010, 08:27
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Pewnie to wina Skorży że przegraliśmy?
Jak nie rozumiesz co znaczy pojęcie "demony Skorży wróciły" to nie cytuj mojej wypowiedzi.Dlatego tak napisałem bo ten mecz przypominał mi wiele meczy Wisły prowadzonej przez p.Skorżę.
Odpowiedz cytując