Wyświetl pojedynczy post
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 01.05.2010, 08:26
Tak, porażka przyszła w nieodpowiednim momencie, gorszego chyba nie ma. Choć z drugiej strony: dalej mamy lidera, 3 mecze do końca, wystarczy "tylko" wygrać te 3 mecze i MP nasz... ale cięzko się na to wszystko wczoraj patrzyło, teraz mam nadzieję że to bedzie weekend niespodzianek dla wszystkich z czołówki.
konferencja po meczu z Koroną: http://kiks.tv/2010/05/sasal-przelam...pewna-bariere/
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując