Przy obecnej formie strzeleckiej (bo fizyczna się poprawi do meczu z Legią) to remis będzie maksimum co możemy ugrać w Warszawie. Jeśli Lech gdzieś nie zgubi punktów to będzie to mecz o prestiż a nie o MP. Ja nie spodziewam się cudu. Legia będzie wypoczęta i My i będzie to mecz podobny do tego Wisła Lech. Dużo biegania, walki i tyle.
Trzeba powoli oswajać się z myślą że MP może trafić gdzie indziej.....
Niemniej piłkarze mają walczyć do końca
