Wyświetl pojedynczy post
zenobiusz27
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Piastow N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 01.05.2010, 06:54
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
a ten z Koroną był wisienką na torcie goryczy. Drużyna jest dramatycznie słaba.
Wisienką to będą derby z Cracovią jak wtopimy a do tego Amica wyprzedzi Nas w tabeli.
zenio
Odpowiedz cytując