Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
zenobiusz27
Member
Od: 08.2003
Skąd: Piastow N-H
Offline
#
273
01.05.2010, 06:54
buczo1985
napisał(a):
a ten z Koroną był wisienką na torcie goryczy. Drużyna jest dramatycznie słaba.
Wisienką to będą derby z Cracovią jak wtopimy a do tego Amica wyprzedzi Nas w tabeli.
zenio
zenobiusz27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zenobiusz27
Znajdź inne posty napisane przez zenobiusz27