|
Tak po ochłonięciu. Jak ktoś wyżej napisał, wiecznie MP nie będziemy, a z kolei trzeba wierzyć, może kuchenki nie wygrają swoje mecze, a nawet jeśli to będą mieli jeden punkt straty, a my w tedy do W-awy, i trójeczka dla nas, derby nasze kuchenki przegrywają i mamy mistrza !
|