Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 01.05.2010, 02:21
Zgadzam się z kolegą, który wcześniej pisał, że tym meczem Wisła pokazała, że nie zasługuje na MP. Niestety taka prawda. Jak się tak zastanowić to w tej rundzie nie zagraliśmy ani jednego dobrego meczu, a ten z Koroną był wisienką na torcie goryczy. Drużyna jest dramatycznie słaba.
What's new?

Odpowiedz cytując