wolfy napisał(a):

Co do meczu - moja główna obawa to bramka. Nawet nie chcę myśleć, co może się stać z Juszczykiem na bramce.
|
E tam , ja oglądając wyczyny Juszczyka mam takie wrażenie że wszystko to już z Pawełkiem widziałem - gdzie faktycznie uczeń wydaje się przebijać mistrza.