Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 01.05.2010, 02:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Co do meczu - moja główna obawa to bramka. Nawet nie chcę myśleć, co może się stać z Juszczykiem na bramce.
E tam , ja oglądając wyczyny Juszczyka mam takie wrażenie że wszystko to już z Pawełkiem widziałem - gdzie faktycznie uczeń wydaje się przebijać mistrza.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując