Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 01.05.2010, 01:47
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
drużyna przemeczona, bo jak wiemy dla polakow gra co 3 dni to za wiele, bądź co bądź nadal są 4 punkty przewagi, jutro się to może zmienić ale nie musi, w każdym razie lider jest na pewno.
Ale jak zwykle musi być panika, jechać z błotem po każdym bo przegrali jeden mecz po serii kilku zwycięstw, żygac się chce jak to czytam.
Jedna uwaga - my jesteśmy tragicznie przygotowani od początku rundy. Nie trzeba być geniuszem, żeby przewidzieć skutki zwiększenia częstotliwości meczy.

Ja nie wiem jak nasi wyglądają fizycznie, ale dotąd puchli w okolicach 70 minuty. I nic się z tym zrobić nie da, będzie ewentualnie gorzej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując