|
Cóż wtopa koszmarna. Nie spodziewałem się że można mecz ze scyzorkami można przegrać. Nie wiem czy oni zdają sobie sprawę o co grają ? nie rozumiem w żaden sposób, że taka doświadczona drużyna nie potrafi wymęczyć nawet remisu bo to bym im wybaczył - zdarza się, ale jakieś punkty są.
Kolega wyżej to zna opcję edytuj post ?
|