Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9411
Stary 01.05.2010, 01:25
QBAS napisał(a):Wyświetl post
To niech jeszcze ktoś spisze listę pytań, które mamy jutro na wizytacji stadionu zadawać oprowadzającym grupy ekspertom Niech oni wiedzą, że my wiem, że budowa nie idzie tak jak powinna.
1. Kiedy zostaną zlecone pozostałe prace niezbędne do ukończenia budowy (IT, wnętrze północnej, wyposażenie zachodniej, obniżenie murawy)?
2. Czy i kiedy zostaną zrealizowane kioski gastronomiczne w obrębie 4 trybun stadionu?
3. Czy możliwe jest zasłonięcie otwartych przestrzeni w narożnikach trybuny wschodniej panelami z poliwęglanu, jak to miało miejsce w wypadku skrajnych części trybun D/E?
PoLi napisał(a):Wyświetl post
Powiem krotko, to co sie dzieje z naszym stadionem to jest cyrk....ktos za to musi beknac nie ma bata.
Wisła beknie bo później wróci na stadion, nikt względem ZIKITu i prezydenta raczej nie będzie wyciągał konsekwencji.

Co do kas - 2 to śmieszna ilość, zostawiać obecne to też chyba jakieś żarty - za dobrze to one nie wyglądają i zabijają otwartą przestrzeń przed trybunami. W sumie IT ciągle nie zamówiono, więc łatwo sprawę rozwiązać - postawić biletomaty, na to jest miejsce w narożnikach N/E i N/W. Część przestrzeni jest tam otwarta, wstawić przy elewacji.
Ekran dotykowy, obsługa kart kibica, możliwość wydrukowania zwykłego biletu, płatności gotówką lub kartą kredytową.
O ile to zależy już tylko od przyszłościowego myślenia inwestora, o tyle sama Wisła MUSI wprowadzić możliwość wyrobienia kart kibica drogą internetową i przesyłanie ich do domu zamawiającego, podobnie jak internetową sprzedaż biletów. Bez tego będzie kicha i paraliż, zwłaszcza jak faktycznie będą tylko 2 kasy.
Odpowiedz cytując