QBAS napisał(a):

To niech jeszcze ktoś spisze listę pytań, które mamy jutro na wizytacji stadionu zadawać oprowadzającym grupy ekspertom Niech oni wiedzą, że my wiem, że budowa nie idzie tak jak powinna.
|
1. Kiedy zostaną zlecone pozostałe prace niezbędne do ukończenia budowy (IT, wnętrze północnej, wyposażenie zachodniej, obniżenie murawy)?
2. Czy i kiedy zostaną zrealizowane kioski gastronomiczne w obrębie 4 trybun stadionu?
3. Czy możliwe jest zasłonięcie otwartych przestrzeni w narożnikach trybuny wschodniej panelami z poliwęglanu, jak to miało miejsce w wypadku skrajnych części trybun D/E?
PoLi napisał(a):

|
Powiem krotko, to co sie dzieje z naszym stadionem to jest cyrk....ktos za to musi beknac nie ma bata.
|
Wisła beknie bo później wróci na stadion, nikt względem ZIKITu i prezydenta raczej nie będzie wyciągał konsekwencji.
Co do kas - 2 to śmieszna ilość, zostawiać obecne to też chyba jakieś żarty - za dobrze to one nie wyglądają i zabijają otwartą przestrzeń przed trybunami. W sumie IT ciągle nie zamówiono, więc łatwo sprawę rozwiązać - postawić biletomaty, na to jest miejsce w narożnikach N/E i N/W. Część przestrzeni jest tam otwarta, wstawić przy elewacji.
Ekran dotykowy, obsługa kart kibica, możliwość wydrukowania zwykłego biletu, płatności gotówką lub kartą kredytową.
O ile to zależy już tylko od przyszłościowego myślenia inwestora, o tyle sama Wisła MUSI wprowadzić możliwość wyrobienia kart kibica drogą internetową i przesyłanie ich do domu zamawiającego, podobnie jak internetową sprzedaż biletów. Bez tego będzie kicha i paraliż, zwłaszcza jak faktycznie będą tylko 2 kasy.