|
drużyna przemeczona, bo jak wiemy dla polakow gra co 3 dni to za wiele, bądź co bądź nadal są 4 punkty przewagi, jutro się to może zmienić ale nie musi, w każdym razie lider jest na pewno.
Ale jak zwykle musi być panika, jechać z błotem po każdym bo przegrali jeden mecz po serii kilku zwycięstw, żygac się chce jak to czytam.
|