Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 01.05.2010, 00:17
Przestańcie już płakać, przypomnijcie sobie sytuację z zeszłego roku gdy do ostatniej kolejki decydowała się kwestia Mistrzostwa. Nic nikomu jeszcze nie oddaliśmy i nikt nic nam dawać nie musi. Wszystko od nas zależy a każdy w naszej lidze jest w naszym zasięgu - mecz meczowi nierówny a Legia, Odra i Craxa też nie rzucają swoją gra na kolana. Parę mitów już w tym sezonie padło - pierwsze przegrane od lat u siebie z Cracovią, Legią i Arą oraz Koroną. Czas teraz na przełamanie reguły, że wygrywajac na Legii nie zdobywamy Mistrzostwa... Inna sprawa, że strata 8 punktów przy jednoczesnej słabości reszty towarzystwa byłaby Mistrzostwem ale frajerstwa, pobijajacym na głowę zeszłoroczne frajerstwo ziemniaków.
Jeśli Lech z Legią nie przegrają swoich meczów nie będzie przynajmniej miejsca na cień lekceważenia czy liczenia na to, że: "jakos to będzie". Też krew mnie zalewa na niedokładne podania, baloniaste dośrodkowania Małego i Alvareza czy osłabiającą drużynę politykę Cupiała ale co to ma do rzeczy w obecnej sytuacji - teraz kopacze muszą się sprężyć (głównie psychicznie) i kontynuować walkę w której póki co ciągle jesteśmy na czele !!!! Ciekawe czy Barcelona płacze, że mając punkt nad Realem właśnie oddała mu Mistrzostwo - nie sądzę, żeby komukolwiek takie rozumowanie przyszło do głowy.
Ostatnio edytowane przez Aimable : 01.05.2010 o godz. 00:27.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując