Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 30.04.2010, 23:45
Wujor napisał(a):Wyświetl post
A ja wam mówie, dziś stracimy mistrza :(
AS82 napisał(a):Wyświetl post
czemu ,on ma racje , przy takim wyniku ,to dzis przepier*alamy Mistrza

Czyli mam rozumieć,że bez rozegranego meczu Lech ma już 3 punkty dopisane do swojego dorobku.
Za pewne już nas wyprzedził w końcowej klasyfikacji to może od razu wyślijmy prezesa Ekstraklasy na mecz Lecha niech im wręczą medale i zakończą rozgrywki bo po co dalej grać, UEFA niech rozlosuje już grupy LM na przyszły sezon bo Lech na pewno tam zagra.

Zostało 4 mecze do końca i DALEJ jesteśmy i będziemy liderem, jedynie z taką zmianą, że teraz nie można już zgubić punktów. Jak pewność, że Lech i Legia wygrają wszystko do końca- ŻADNA.


Jeszcze tylko czekam, aż grupa ''wspaniałych'' kibiców, którzy tak ''chwalili'' Mariusza Pawełka napisze - PAWEŁEK WRÓĆ, teraz dopiero co nie którzy przejrzą na oczy, że tak na prawdę Mariusz dobrze bronił i nie zasłużył na takie wyzwiska jaki tu nie raz miały miejsce.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.04.2010 o godz. 23:51.
Odpowiedz cytując