Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 30.04.2010, 23:17
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
No i Jak nie będziemy mistrzami to przestaniesz chodzić na Wisłę?
Każdemu się zdarzają słabsze mecze, słabsze sezony, każdemu się zdarza nie być mistrzem Polski, tak bywa, wiecznie mistrzami nie będziemy. Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla Ciebie. Nie wiem ile masz latek, bo może nie pamiętasz meczów w II lidze gdy nikomu się nie śniło, że tak będziemy dominować ligę.
Weźcie ochłońcie co poniektórzy. Mnie też zdenerwowało, że przegrali , ale cóż, bywa i tak.
Dobrej nocy
Ochłoń chłopie. Tylko pokazałem w jakim jesteśmy kryzysie. I skończ p....ć z tym przestawaniem chodzenia na Wisłę bo gardło mam zdarte i przestań mnie uświadamiać bo naślę córkę na Ciebie. A bardziej jest waleczna niż dziś nasze kopacze.

Sory za OT
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując