Wyświetl pojedynczy post
Joshua TS
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 30.04.2010, 23:08
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Wisła - Arka 0-1, Wisła - Korona 0-1 - - - - - dla przypomnienia po tej kolejce Arka ostatnie 16 miejsce w tabeli a Korona 11. - - - - -- bez komentarza
No i Jak nie będziemy mistrzami to przestaniesz chodzić na Wisłę?
Każdemu się zdarzają słabsze mecze, słabsze sezony, każdemu się zdarza nie być mistrzem Polski, tak bywa, wiecznie mistrzami nie będziemy. Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla Ciebie. Nie wiem ile masz latek, bo może nie pamiętasz meczów w II lidze gdy nikomu się nie śniło, że tak będziemy dominować ligę.
Weźcie ochłońcie co poniektórzy. Mnie też zdenerwowało, że przegrali , ale cóż, bywa i tak.
Dobrej nocy
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
Odpowiedz cytując