Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 30.04.2010, 23:03
Tylko co to jest ta Ekstraklasa ja się pytam

nie no bez napinki dla mnie dużo tylko wiesz ja bym chciał żeby ta moja Kochana Wisełka zagrała w piłkę wiesz, żebyśmy znowu coś zagrali w europie żeby były jakieś perspektywy w tym kierunku a nie że wygramy tego Mistrza i za rok będziemy grać znowu tylko albo i aż o to MP. Chciałbym żeby nowy stadion przyniósł nową jakość. A nie że nowy stadion stare bagno. Ktoś tam na górze musi zrozumieć że myślenie o tym jak wygrać tą nędzną ligę nie daje nam jakichkolwiek podstaw do wiary w osiągnięcie czegokolwiek na arenie międzynarodowej.
Odpowiedz cytując