Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 30.04.2010, 23:02
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Rok 2008 MISTRZ POLSKI Rok 2009 MISTRZ POLSKI Rok 2010 3 kolejki przed końcem lider EKSTRAKLASY!!! mało ?!!!!!.................bez komentarza........
Wisła - Arka 0-1, Wisła - Korona 0-1 - - - - - dla przypomnienia po tej kolejce Arka ostatnie 16 miejsce w tabeli a Korona 11. - - - - -- bez komentarza
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując