Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.04.2010, 22:30
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Wszystkiego najlepszego, musi byc zwyciestwo chyba że Sląsk pokona Amicę to bedzie luzik.
Jaki luzik? Jak jutro Legia wygra, a potem jeszcze z nami to Legia jest na pierwszym. Dalej myślisz że luzik?
Odpowiedz cytując