SpoXsteR napisał(a):

Wisła - Korona
- sytuacje: 20 - 10
- strzały: 18 - 9
- posiadanie piłki: 56% - 44%
- faule: 11 - 14
- dośrodkowania: 42 - 15
- rzuty rożne: 8 - 4
a gralismy przeciez tylko przez ostatnie 10 min. i jaka przewaga..
|
Dośrodkowanie co 2 minuty - niestety, ilość nie przeszła w jakość.
Nie zgodzę się z wcześniejszą uwagą, że nie było różnicy między remisem czy porażką. Była wielka różnica, ten brakujący punkt może mieć ogromne znaczenie w końcowym rozrachunku.