|
Elegancko. Sami sobie stawiajmy przeszkody. Jeśli Lech wygra teraz spotkanie, to za tydzień ma lidera i wątpie, by juz go oddal.
My z Legią jakoś ostatnio wygrywać na wyjezdzie nie potrafimy, a i oni zwietrzyli okazje na mistrza.
Boguski - bezproduktywny. Od paru spotkan zauwazylem, ze koleś ma problem z przyjeciem pilki.
Brożek - tym razem słabo.
Pytam się ? Czemu 3 zmiany nie przeprowadzil Henio. Wpuścić Hristova za Boguskiego i tyle. Chociaz sprobowac mogl. Bledna decyzja z wpuszczeniem Kirma - koleś ma regres formy. Lobo o wiele wiecej zamieszania zrobil
|