Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 30.04.2010, 21:46
Wynik nie oddaje przebiegu gry. Do przerwy Korona powinna prowadzić 0:3 + czerwona dla Brożka. To była różnica klasy. Co z tego, że w całym meczu zasłużyliśmy na 1 bramkę jak Korona powinna strzelić cztery?
Odpowiedz cytując