Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 30.04.2010, 21:42
Spokojnie, Lech gra jeszcze z Ruchem i w tym spotkaniu napewno straca punkty. Po drugie nie rozegrali jeszcze meczu ze Slaskiem...

Zostaly 3 kolejki(dla nas) i dalej bedziemy mieli lidera. Trzeba wygrywac do konca i nie ma sie o co martwic . Caly czas wszystko jest w naszych rekach.
Odpowiedz cytując