Spokojnie, Lech gra jeszcze z Ruchem i w tym spotkaniu napewno straca punkty. Po drugie nie rozegrali jeszcze meczu ze Slaskiem...
Zostaly 3 kolejki(dla nas) i dalej bedziemy mieli lidera. Trzeba wygrywac do konca i nie ma sie o co martwic

. Caly czas wszystko jest w naszych rekach.