Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 30.04.2010, 21:42
No cóż, piłkarze zwalniają drugiego trenera i dają wreszcie sygnał Cupiałowi, że tak naprawdę to oni byli winni tak Lewadii, jak i żenadzie boiskowej, jaką raczą nas w tym sezonie. To co stało się z większością tych piłkarzy, nie mieści się nawet w podręcznikach piłki kobiecej, gdzie może się zdarzyć całkowity zanik zdolności piłkarskich, choćby z powodu ciąży i porodu, lecz takiego Pawła Brożka trudno o ciążę posądzać. No, ale w ciąży czy nie, kasa się należy. Szkoda, bardzo wielka szkoda, że naszych piłkarzy nie stać już nie tylko na Lewadię, ale i Koronę itd. Chyba coś się w Wiśle wyczerpało. Nie tylko pieniądze, ale i zaangażowanie się w sukces Wisły i to z kazdej strony naszego klubu, za wyjątkiem piłkarzy, bo sami piłkarze pewnie by chcieli osiągać sukcesy, ale ich na nie już nie stać, tak zwyczajnie po ludzku, są po prostu za słabi na jakiekolwiek sukcesy. Od wielu lat drużyna była osłabiana i w końcu musiał przyjść czas rozliczenia za te zaniedbania i lekceważenie jej stopniowego upadku. Ja wiem, że nadal są liderem itd., ale widać gołym okiem obecną niemoc, naszych bezradnych juz i w Polsce piłkarzy. Widać nie da się łagodnie, przechodzić kolejne kryzysy w Wiśle. Zawsze musi dojść do całkowitego przesilenia, aby z niego Wisła znowu się odrodziła i nabrała radości z tej zabawy w tak ogromne pieniądze i emocje.
Ostatnio edytowane przez kot : 30.04.2010 o godz. 22:01.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując