morgenes napisał(a):

Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach to wtedy sobie szczekaj.
|
To gdzie teraz jesteś wielki kibicu,pieprzysz jak leci cały czas to jest twoje kibicowanie.Kończe tę gadkę bo warny polecą