|
Zostały 3 mecze, pamiętajcie o tym!! Jeżeli wygramy to mamy Mistrza, jeżeli nie to widocznie go nie powinniśmy mieć... takie jest życie, trzeba myśleć na przyszłość co się może zdarzyć itp. Jak dla mnie Lech też nie będzie mieć łatwo wygrać ze Śląskiem
|