Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 30.04.2010, 21:40
Zostały 3 mecze, pamiętajcie o tym!! Jeżeli wygramy to mamy Mistrza, jeżeli nie to widocznie go nie powinniśmy mieć... takie jest życie, trzeba myśleć na przyszłość co się może zdarzyć itp. Jak dla mnie Lech też nie będzie mieć łatwo wygrać ze Śląskiem
Odpowiedz cytując