Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 30.04.2010, 21:39
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!
Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach, to wtedy sobie szczekaj.
Odpowiedz cytując