TymonPRO napisał(a):

|
Wstyd to jest za takich kibiców jak wy idioci.Jak wam się klub niepdooba to wynocha do Poznania!!!
|
Prostaku, jak nie rozumiesz pewnych rzeczy, nie zabieraj głosu.
Pojaw się na Reymonta tyle razy, co ja byłem na wyjazdach, to wtedy sobie szczekaj.