Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
222
30.04.2010, 21:39
DN!
napisał(a):
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....
*******nij się w łeb i nie pisz lepiej nic. Wierny.... ****a mac !
"Bo nasza
ARMIA
to potęga"
gress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gress
Znajdź inne posty napisane przez gress