Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 30.04.2010, 21:39
DN! napisał(a):Wyświetl post
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....

*******nij się w łeb i nie pisz lepiej nic. Wierny.... ****a mac !



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując