Wyświetl pojedynczy post
DN!
Junior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 30.04.2010, 21:32
Niestety ku uciesze całej Polski Amica zdobedzie majstra!
Wstyd jak diabli - zagrali jakby walczyli o czapke gruszek a nie o MP....
Odpowiedz cytując