|
Panowie, graliśmy taką samą kichę jak z Piastem. Tylko że tam obrońcy popełnili błędy, a do tego bramka ze spalonego. Gramy słabo całą rundę. Liczyłem jednak, że będziemy wygrywać zaangażowaniem i jakoś doczłapiemy do tego Mistrzostwa. Ale dziś tego zaangażowania zabrakło. Bardzo ciężko będzie obronić tytuł. Oby przyszła kolejka nie była dla nas jeszcze gorsza.
|