Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 30.04.2010, 21:28
1. Oni w ogóle nie widzą co się dzieje na boisku. Jak idzie kontra to jest holowanie piłki albo bezsensowne podawanie piłki, nie tam gdzie trzeba. Często spóźnione i niedokładne. Każdą fajną okazję do zbudowania groźnej akcji niszczą sami na własne życzenie bez większego udziału przeciwnika.

2. Denerwują mnie te kiwki Małeckiego. Z Lechem i Piastem nawet mu jakoś wychodziły ale teraz totalna porażka. W wielu sytuacjach mógł od razu wrzucić w pole karne gdzie niejednokrotnie było dużo miejsca, ale on wolał się kiwać przez co szansa na atak z zaskoczenia malał do zera. No i wiele razy tracił piłkę.
Może sensowniej byłoby wrzucić na jego pozycję Kirma, a Małeckiego do ataku zamiast Brożka.

3. Już nie ma głupiego kalkulowania w stylu "możemy raz przegrać czy tam 2 razy zremisować i będzie Mistrz". Teraz trzeba wszystko wygrywać do końca, a kalendarz mamy cięższy niż rok temu. Mecz z Legią TRZEBA koniecznie wygrać, dzisiejsza przegrana na życzenie pozbawiła nas tego komfortu, że ten mecz mogliśmy zremisować.
Odpowiedz cytując