|
Niestety sprawa wyglada tak ze jesli w tym roku nie zdobedziemy mistrzostwa to mozemy zapomniec o nim na kilka lat!! Jesli odpukac zdobedzie je Amica w tym roku znow jest duza szansa awansu do LM a wtedy pieniazki na transfery i pozamiatane!! Pamietac tez warto o tym ze cala czolowka bedzie grala w nastepnym sezonie przy 30-40 tys publicznosci a to zupelnie inna bajka!Takze nasze grajki musza zrozumiec ze trzeba zap...dalac!!!!!!!!!!!bo zaangazowanie to podstawa!W WARSZAWIE TYLKO ZWYCIESTWO!!!!
|