|
los daje, los odbiera
Korona zasluzyla na wiecej w meczu z Legia ale nie zdobyla nic - dzisiaj sobie to odbila.
My jechalismy na fuksie i bledach osob trzecich z Polonia i Piastem i dzisiaj trzeba bylo za to zaplacic
zreszta w sumie nie uwazam, ze przegralismy pechowo.
Byly jakies sytuacje owszem ale bylismy slabsi przez wiekszosc meczu. Korona wygladala od nas lepiej
tez fizycznie.Zdaje sie, ze nasi sowicie przeplacani gwiazdorzy nie wytrzymuja grania co 2-3 dni - stad
czlapanie wiekszosci na boisku i tak duzo niedokladnosci.
|