Heero napisał(a):

Typowe dla niektórych "kibiców" - zamiast rzeczowej dyskusji, mamy wycieczki osobiste.
Gra żenująca, doping fatalny, jedyny plus (jak wyżej ktoś wspominał) - brak kartek dla zagrożonych.
|
ee tam oddalbym Marcelo za zwyciestwo z Korona, pewnie wiekszosc z Was by na taki uklad poszla, ale tak po prawdzie to wszyscy sie boja meczu z Legia, a ani Lech ani Legia jeszcze nie wygraly swoich meczow, mysle, ze moze im tylko ta nasza przegrana zaszkodzic, wieksza presja bedzie ciazyc, cala nadzieja w Ruchu i Slasku... jeszcze nic straconego