|
Płaczki same ,cioty jedne ,spokojnie nie jest za dobrze ale nadal jesteśmy liderem i negatywne myślenie napewno nic tu nieda,zobaczymy jak zagrają rywale a pózniej gramy z Legią wiadomo o co
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|