Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 30.04.2010, 21:18
Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy?tak to taktyka Skorży.........
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę....
Odpowiedz cytując