Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 30.04.2010, 21:17
popatrzcie na tabele, a tam wciąż nieustannie Wisła na czele.
niech was do nastepnego meczu nic nie interesuje

bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy?tak to taktyka Skorży.........
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę....
Odpowiedz:
1. Bo jest obronca
2. Bo jest środkowym obronca
3. Obronca?

Mielismy okazje by ten mecz wygrac, coz, nie zawsze nam bedzie sprzyjało szczescie.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.04.2010 o godz. 21:20.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując