popatrzcie na tabele, a tam wciąż nieustannie Wisła na czele.
niech was do nastepnego meczu nic nie interesuje
bravelukas napisał(a):

Słabość Wisły w ofensywie pokazuje najdobitniej wystawienie Marcelo do ataku od 75min....skąd my to znamy ?tak to taktyka Skorży.........
Chciałem zauważyć, że po ustawieniu Marcelo w ataku przegrywał on niemal każdą walkę o górną piłkę....
|
Odpowiedz:
1. Bo jest obronca
2. Bo jest środkowym obronca
3. Obronca?
Mielismy okazje by ten mecz wygrac, coz, nie zawsze nam bedzie sprzyjało szczescie.