Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 30.04.2010, 21:10
As napisał(a):Wyświetl post
No i naprawde nie dalo sie tak grac od 45minuty?
Jak nam nikt nie pozwoli to sie nie da tak grac. Przykre, ale z tym składem drewna nawet z drugoligowcem, który by wysoko postawił presing gralibyśmy tą samą pyte.
Wystarczy grać odważnie i wysoko i nasze gwiazdy sie gubią. Tu potrzeba techniki i kreatywności, inteligencji, a jedyny piłkarz, który to ma, oprócz Issy, zagra pewnie dopiero w przyszłym sezonie.
No bo do cholery jasnej ile można oglądać 30metrowe przyjęcia piłki Boguskiego, albo Małeckiego, który nauczył się od Łoba kiwać z samym sobą.

Przez 75 minut byliśmy słabsi od scyzorów. Scyzory spuchły i otworzyła się jakaś szansa. To nie my zaczeliśmy nagle lepiej grać.
Dobrze chociaż, że poza kilkoma wyjątkami inni w tym sezonie z reguły się przed nami kładą i ułatwiają nam zadanie.
Dzieki temu jest jeszcze jakaś szansa na zaszczytny tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej, cokolwiek to znaczy..
Odpowiedz cytując